Ďakujem za vyplnenie

 

Milá žena,

ďakujem Vám, že ste venovali Váš čas k vyplneniu dotazníku. Veľmi sa teším, že môžeme byť vďaka tomuto v kontakte a spoločne pracovať na sebapoznávaní a osobnom rozvoji.

Vďaka tomu, že ste vyplnila tento dotazník do konca tohto týždňa (28.1. piatok), máte možnosť vyhrať 90 minútový – 1:1 numerologický koučing so mnou (v hodnote 80 Eur). Prostredníctvom numerológie sa pozrieme na vaše dary, potenciál, ale aj na to, aké životné lekcie sa máte naučiť, aby ste sa posunuli v živote ďalej.

O výhre Vás budem informovať e-mailom. Zároveň sa o nej dozviete v piatok 28.1. v mojej facebookej skupine: Ľubica Farkasová – Zmeny v Živote Ženy.

Kto ťa oslovil a bude ťa sprevádzať? Som life koučka, ktorá používa numerológiu na odhalenie všetkých darov, potenciálu a silných stránok. Pracujem so ženami, ktoré potrebujú zvýšiť sebavedomie, urobiť životnú zmenu a potrebujú návod ako túto životnú premenu dosiahnuť. Sebapoznaním môže byť žena sama sebou a žije život, ktorý ju napĺňa. 

 

Pokiaľ by ste mali vo vašom okolí ženu, ktorá sa potrebuje nájsť a pohnúť v živote ďalej, budem rada, keď jej prepošlete odkaz na jeho vyplnenie: Dotazník – Nájdi svoje dary a buď sama sebou

 

Teším sa na spoločnú cestu.

Krásny deň,