Vitajte v LIFT UP Academy o.z.

Všetko pre váš osobný rast

Posúvame hranice sebe aj druhým…

PORADENSTVO * VZDELÁVANIE* KOUČING

Sme občianske združenie, ktorého poslaním je umožniť jednotlivcom a organizáciám byť odolnejšími, produktívnejšími a zdravšími verziami seba samých prostredníctvom poradenstva * vzdelávania * koučingu, zameraného na osobný rast a rozvoj ľudského potenciálu.

Témy spojené s mentálnym, duševným, fyzickým a psychickým zdravím.

3 oblasti na ktoré sa sústredíme

rodina

Témy:

 • Materstvo a ženy na MD (ne/vyhorenie)

 • Návrat po RD do práce (smerovanie)

 • Vzťah rodič a dieťa

 • Kariérne poradenstvo (nástup/zmena práce)

práca

Témy:

 • Nájsť / rozpoznať silné stránky

 • Ako nevyhorieť

 • Pracovné právo

 • Čo robiť, keď práca nebaví

 • Ako nájsť zmysel života

 • Komunikácia v práci

 • Vzťahy na pracovisku

zdravie

Témy:

 • Vyhorenie

 • Psychosomatika

 • Keď príde do rodiny diagnóza

 • Atopický ekzém

 • Work-life balance

 • Menopauza

O nás

Naša vízia a misia

LIFT UP Academy, o.z., je nielen „filtrom“ v tomto pretlaku informácií, ale zároveň pomáha ľuďom nájsť smer, naštartovať ich a podnietiť k akcii. Aby neprešľapovali na mieste a nepociťovali zúfalstvo, že nevedia nájsť správneho odborníka, nevedia, ako ďalej, ako urobiť prvý, aj keď niekedy neistý krok. Učíme, ako nezotrvávať v nefunkčnom, nevyhovujúcom prostredí, ako nájsť silu v sebe. Ako vnímať seba ako hodnotného človeka. Nadobudnúť vedomie vlastnej hodnoty a sily.

Vidieť nás

Verejne dostupná stránka LIFT UP Academy, o.z. na ktorej nájdete aktuálne informácie o činnosti. Motivačné, inšpiratívne, náučné príspevky. Každý mesiac na 1 tému z oblasti rodiny, práce, zdravia.

Vypočuť si nás

Podcast „Uhol pohľadu“ ponúka inšpiratívne rozhovory. Rozhovory o skúškach a lekciách, ktoré postretli ľudí na ceste životom. Ukazujeme ako zmeniť uhol pohľadu na výzvy, ktorými prechádzame. Ako v nich vidieť pozitíva a nie naopak…

Vzdelávanie

Vzdelávanie formou prednášok, interaktívnych workshopov (online/offline). Kurzy zamerané na osobný rast a rozvoj ľudského potenciálu.

Naša práca

Čo robíme

Akadémia je miesto, kde ľudia nájdu pomocnú ruku, keď sa potrebujú zorientovať v živote. Chceme uľahčiť a zjednodušiť život ľuďom, keď prechádzajú náročnejším obdobím a nevedia ako ďalej. Tým, že budujeme tím overených odborníkov a odborníčok, budujeme zároveň dôveru a rešpekt voči našim službám. Akadémia „kopíruje“ životný cyklus človeka (od dieťaťa – rodiny – práce – po zdravie). Bez ohľadu na životnú etapu, človek u nás nájde komunitu, prístav, kde dostane pomocnú ruku. Najhoršie môže byť, keď človek je paralyzovaný v rozhodovaní a nevie kde, čo a ako. My ako „lievik“ vieme podať pomocnú ruku a nasmerovať práve v týchto 3 oblastiach. A tým znížiť prvotnú frustráciu zo zaseknutia, resp. neschopnosti urobiť prvý / ďalší krok. Zároveň spolupracujeme s inými OZ, ktoré už majú úzku špecializáciu.

N

Vzdelávame

N

Podporujeme

N

Koučujeme

N

prepájame

A čo ešte?

Spájame odborníčky a odborníkov z rôznych oblastí, ktorí, aj na základe vlastných skúseností, ako aj expertízy, dokážu podať pomocnú ruku. Všetci z nás majú prácu a popritom venujú svoj čas, energiu aktivitám tohto občianskeho združenia.

Vaše prostriedky využijeme na fungovanie združenia, na podporu a budovanie komunitných aktivít a iné.

Niečo o nás

Kto sme

Ľubica Farkasová

lubica-farkasova-koucing-nordic-walking

Work-life balance & numerology kouč, mentor

Pár slov o mne:

Pomáham ľuďom so znovuobjavením integrity. Sebapoznaním svojich darov, potenciálu a ich používaním v živote.

Sebapoznaním získajú slobodu a rovnováhu v živote. Schopnosťou vidieť „veľký obraz“, s ktorým získate nekonečné možnosti, ako zmeniť život k lepšiemu.

Pri práci využívam vedomosti získané z dlhoročného pôsobenia v nadnárodnej spoločnosti (HR), typológiu osobnosti cez numerológiu (klasickej, karmickej, vzťahovej).

Jana Borská

lubica-farkasova-koucing-nordic-walking

Kouč, sprievodca, advokát, mentor

Pár slov o mne:

V každej chvíli Vášho života ste najlepšou, v tej chvíli možnou, verziou seba samého.
Nemusíte sa zavďačiť, zapáčiť a vyhovieť všetkým, aby ste konečne upriamili pozornosť na seba. Niekedy na začiatok stačí, ak je Váš fanúšik “len” Váš obraz v zrkadle.

Sprevádzam ľudí pri učení sa neposudzovať iných, ani seba samých. Pozývam Vás na stretnutie so mnou a aj s Vami. Na objavenie života vo Vás, vášní, Vášho poslania. Na rozhovor. O otázkach a témach, ktoré sa týkajú Vás a zároveň Vás zaujímajú. Alebo aj o takých otázkach, ohľadom ktorých si chcete porozumieť viac, resp. pozrieť sa na nich z inej perspektívy. O výzvach, plánoch. O tom, čo si chcete premyslieť. Náš život je výsledkom našich doterajších rozhodnutí.

Baví ma počúvať, spoznávať s Vami to čo Vás podporuje, napĺňa, čo máte radi a byť pri tom ako odhalíte, čo Vás brzdí, drží v zabehnutých koľajach, bráni Vám naplno sa prejaviť.
Moje obľúbené poznanie: „V živote sa nám nedeje to, čo chceme, ale to, čo sme.“

Lenka Gejdoš Müller

lubica-farkasova-koucing-nordic-walking

Kouč, HR senior špecialista

Pár slov o mne:

Mojou prácou a darom je zhovárať sa s ľuďmi.

Dlhé roky pôsobím v oblasti personalistiky a svoju ponuku neustále
rozširujem o nové rozmery – koučing, mentoring, mediáciu, športové poradenstvo, smútočnú terapiu.

Cez široký záber vidím v človeku to, čo iní možno nie.

Natočím sa k Vám takým smerom, akým to Vy potrebujete. Let’s talk….

Zuzana Kittlerová

Energetické čistenie blokov

Pár slov o mne:

Venujem sa práci s kyvadlom a energetickému čisteniu blokov. Bloky v tele, v životných oblastiach ako napr. finančná, pracovná,  v rámci v medziľudských či partnerských  vzťahov. Čistenie rodov a rodokmeňov od nevyriešených nezhôd (partnerských, majetkových).

2 spôsoby

Ako nás môžete podporiť

2 %

Údaje

Názov: LIFT UP Academy, o.z.

Sídlo: Attidova 12, 851 10 Brastislava

Právna forma: Občianske združenie

IČO: 54340136

Dobrovoľný príspevok

BÚ – Slovenská sporiteľňa:

SK42 0900 0000 0051 9740 1352

Ako sa môžete zapojiť

Máte príbeh, ktorý by ste radi pozdielali s verejnosťou, pretože cítite, že by ste tým mohli pomôcť ostatným?

Máte v okolí niekoho kto potrebuje pomocnú ruku a neviete ako na to?

Referencie

Každá prednášajúca použila vo svojej téme aj skúsenosť, situáciu z reálneho života. A to sa mi veľmi páčilo, lebo človek si vie tak predstaviť reálne na nejakom probléme /situácii . Minimálne som zistila, že nie som jediná, ktorá sa stratila a hľadá sa. Že je normálne nebyť 100% tná a nie je hanba o veciach hovoriť nahlas. Je vela vecí, ktoré sa mne osobne páčili a skúsim ich aplikovať na svojej životnej ceste. Co mi zarezonovalo je, že keď je človek stratený a nevie kam a neuvedomuje si, že potrebuje pomoc, treba mu ukázať možnosti. A to som dnes hneď, ako som odišla aplikovala u kamarátky. Na mňa ste veľmi silno zapôsobili.

Dáša P.

Človeku sa otvorili nové obzory a možnosti. Ešte to človek spracováva veľa nových informácií, ale som veľmi rada, že som mala možnosť sa zúčastniť tohoto semináru. Mam dohodnuté stretnutie a verím ze ma to posunie ďalej.

Janka V.

Ak sa zaujímaš o osobnostný rozvoj, všetkými 10ti odporúčam zúčastniť sa workshopu ,kde od přednášejících nahliadneš do sebapoznania kto si, kde a prečo je dôležitá zóna génia…príbehom sa priblížiš ako vnímať sebelásku z rôznych uhlov pohľadu, žienky sú príjemne a láskyplné.

Jiřina K.

Zdravšia verzia samého seba.

Kontakt: +421 908 723 883

Stanovy