lubica-farkasova-koucing-nordic-walking

Numerológia A-Z

(2 – dňový intenzívny offline/online kurz)

Termín – momentálne uzavretý

Intenzívny kurz, ktorý vás posunie v živote o veľký krok ďalej.

 

Nájdite samú seba a staňte sa tvorkyňou svojho života.

 

Online/offline kurz, ktorý je určený pre tých, ktorí sú na ceste osobného rozvoja a potrebujú sa dozvedieť o sebe viac. Získajte vzácny nástroj a naučte sa význam a spojitosti čísiel, v ktorých sa ukrýva vaša sila a potenciál. Spoznajte svoju životnú cestu a smer. Naučte sa žiť v rovnováhe s pomocou poznania svojho životného čísla, osobnej ročnej vibrácie a karmického trojuholníka.

Online kurz je určený pre ľudí, ktorí:

 • potrebujú ešte viac poznať samých seba prostredníctvom čísiel a rozpoznať svoju skutočnú silu.
 • potrebujú zistiť, prečo sa im opakujú niektoré lekcie znova a znova a ako z toho von.
 • potrebujú zistiť ako usmerniť svoju energiu, silu a vniesť do života rovnováhu, pretože sa cítia vyčerpaní.
 

 

lubica-farkasova-koucing-nordic-walking

PO KURZE BUDETE VEDIEŤ (1. časť):

 • Význam každého čísla a spojitosti medzi číslami.
 • Význam rovín, ich pochopenie a využitie v praxi.
 • Význam izolovaného čísla, jeho pochopenie a použitie v praxi.
 • Význam chýbajúceho čísla, jeho pochopenie a uchopenie v praxi (čo robiť, keď nemám dané číslo).
 • Práca s mriežkou z vášho dátumu narodenia (učenie prostredníctvom vlastných skúseností) + plus ako bonus praktické učenie z mriežok účastníčok kurzu.
i

OBSAH KURZU:

 • Online kurz, ktorý je určený pre tých, ktorým nestačí mať len základné informácie o číslach.
 • Je pre tých, ktorí potrebujú pochopiť nielen seba, ale aj svojich blízkych. Kurz vám dá všetky informácie, ktoré potrebujete na prácu s číslami. Naučíte sa poznať svoje silné stránky, ktoré keď v živote použijete, zmenia vám život.
 • Okrem teórie, bude zahrnutá aj praktická časť. Priestor na spoločné zdieľanie, hlbšie pochopenie a učenie sa od seba. A ako bonus s mojou osobnou podporou počas celého kurzu.

PO KURZE BUDETE VEDIEŤ (2. časť):

 • Životné číslo a jeho uchopenie v praxi.
 • Vplyv životného čísla na váš život.
 • Vypočítať svoju osobnú ročnú vibráciu.
 • Naučíte sa rozpoznať príčinu životných lekcií, ktoré sa vám v živote opakujú.
 • Budete sa vedieť ľahšie orientovať v živote (čo, kedy urobiť).
 • Vypočítať karmický trojuholník.
h

OBSAH KURZU:

 • Druhá časť je zameraná na pochopenie súvislostí a životných lekcií, ktorými v živote prechádzate. Kurz je zameraný na prácu so životným číslom, osobnou ročnou vibráciou a karmickým trojuholníkom.Pomocou týchto vedomostí si budete vedieť naplánovať svoj život. Budete vedieť, prečo sa v niektorých rokoch cítite lepšie a v niektorých horšie. Budete vedieť, ako zobrať zodpovednosť do svojich rúk a naučíte sa, ako sa stať tvorcom svojho života. Pretože v 1. časti ste získali cenné nástroje v podobe čísiel. V tejto 2. časti sa ich naučíte používať v správnom čase a na správnom mieste, aby vaša energia bola usmernená správnym smerom.

  2. časť je mesiac po 1. časti, aby ste mali dostatočný čas na praktické skúšanie v pohodlí domova.

Kurz je momentálne uzavretý. Môžete sa zapísať na čakaciu listinu.

 

REFERENCIE:

Cely kurz bol skvelý, obsahoval oveľa viac informácii ako som očakávala a okrem toho bol priestor na otázky, ktoré boli skvelo zodpovedané. Hlavne aj súvislosti povysvetlivané a zmeny osobnosti počas života a lekcií ktoré nám život prináša. Myslela som, že to bude taký tizer, kde zostane veľa nezodpovedaneho, ale môžem úprimne povedať, že po skončení kurzu je vidno krásne komplexný výsledok. A hlavne zanechá vedomosti, ktoré sa dajú využiť aj v budúcnosti.

Kurz bol velmi jednoduchý a priamy, ľahko sa dá naučiť a pochopiť, ak chceš vedieť, že čo ťa čaká, ale samozrejeme si busy žena, máš toho veľa a nemáš čas sedieť za pc 8 hodín tak je tento kurz super , v kľude si pozrieš kedy máš čas a čo chceš a pomaly si pracuješ a dozvieš sa čo by si potrebovala vedieť.

Zažila jsem vzestupy i pády, a tak mým životním cílem je směřovat k rovnováze. A díky kurzu jsem si opět potvrdila, že život je ve výsledku jednoduchý, tzn. vše je sice dané, ale zároveň otevřené a v mých rukách. Děkuji především Lubice, která mi skrze cestu čísel ukázala ty pilíře, o které se opět mohu opřít a ty, které si mohu na své cestě osvojit. Ještě jednou velké díky. Zuzana K.

Je to úžasné pochopiť kto som cez čísla, konečne sa prestaneš porovnávať s inými, či si dávať otázku prečo ja som taká, prečo mne to nejde. Pomôže Ti to pochopiť aj iných ľudí, prečo sa tak správa, či prečo nie je schopný niečo spraviť. Na kurze sa mi páčilo, že si mala možnosť v skupine sa pýtať, vždy si dostala spätnú väzbu a potom každý týždeň bol zoom, ktorý mi pomohol niektoré veci ukotviť. V skupine sa stretli ženy na rovnakej vlne. Skupina mala mega úžasnú energiu.

Pokud se chcete dozvědět o sobě něco víc, porozumět svým silným  slabým stránkám a začít na sobě více pracovat, tak určitě naskočte do kurzu. Skvělá podpora během celého kurzu jenom umocnila skvělý zážitek. Vždy jsem se těšila na nový týden a další úkoly, které jsme dostávali a celá skládačka do sebe krásně zapadala. Získala ucelený pohled na svou osobnost zase z trochu jiné perspektivy než doposud. Děkuji za to a moc doporučuji všem.

 Tak tohle byla jedna velká, dobrodružná jízda, na jejímž konci jsem se na základě nabytých zkušeností lépe dostala sama k sobě a pochopila některé souvislosti v jednání a vzájemné interakci mě a lidí v mém blízkém okolí. Zároveň chápu, že se to nedá brát jako úplné dogma. Třeba v případě manželů, kteří mají dost nesourodá čísla na vztah toto nemusí být vždy na obtíž, ale může je to vzájemně obohatit, mohou se od sebe něco v určité době naučit. V kurzu jsem se naučila díky číslům vidět potenciál pro své silné a slabé stránky. Z data narození jsem si spočítala své životní číslo. Kurz byl plný skvělých aha momentů a paní lektorka Lubica fakt hodně umí a ve všem poradí. Těšila jsem se na každou novou lekci a každé živé vysílání. Kurz mohu vřele doporučit.

lubica-farkasova-kouc-rovnovaha-autenticita

PÁR SLOV O MNE:

Som certifikovaná koučka, inšpirátorka, ktorá potrebuje mať všetko (alebo skoro všetko) odskúšané na vlastnej koži.

Moje hodnoty, ktorými sa riadim v živote sú:

SLOBODA * RODINA * ZDRAVIE 

Vodu kážem a vodu pijem. Prepájam rácio v štruktúrovanej podobe s empatickou intuíciou a vnášam do pozemského, jemný závan duchovna (Slnko v býkovi a Mesiac v škorpiónovi).

V živote sa riadim heslom: „Keep it simple“ alebo inak povedané „V jednoduchosti je krása“.

Sprevádzam ženy na ich ceste životom a to láskyplným a podporujúcim spôsobom (Ascendent v rakovi).

Pomáham im so znovuobjavením integrity, vnútornej sily a zvyšovať sebavedomie. Pomáham ženám zlepšiť kvalitu života (mentálne aj fyzicky) a budovať pevné korene, ktoré sú v súlade s nimi a ich hodnotami.

Pri svojej práci využívam vedomosti získané z dlhoročného pôsobenia v nadnárodnej spoločnosti, typológiu osobnosti cez numerológiu (klasickej, karmickej, vzťahovej). A potrebným spôsobom ich kombinujem pri koučingových sedeniach.

Baví ma psychosomatika, numerológia, typológia osobnosti, nekonečný osobný rozvoj a všetko čo je medzi nebom a zemou (prakticky aj teoreticky).

Vzdelávanie ako chlieb môj celoživotný. Za sebou: certifikovaný kurz kouča, vzťahový koučing, theta healing, školu numerológie, karmickú numerológiu a tiež som v procese učenia atlanskej kabaly.