(Koučing & Nordic walking)

REFERENCIE

Numerokoučing

S Ľubicou jsem měla dvě konzultace po 1,5 hodině. jedna se týkala mého podnikání a druhá vztahu s partnerem.

Překvapil mě její milý a laskavý přístup a to, kolik toho o nás dokáží čísla odhalit. Byla jsem nadšená i spokojená zároveň. Všem, kteří chtějí dát svému životu nový směr, dozvědět se více informací o to, kam je život zavede určitě doporučuji.

Aneta Štěpánková, průvodkyně na cestě k samostatnému dítěti www.anetastepankova.cz

Nordic Walking

Ľubkin kurz sa mi veľmi páčil. Vysvetlila nám techniku a okrem trénovania chodenia sme si precvičili aj koordináciu rúk rôznymi cvičeniami s paličkami. Rozhodne príjemne strávené 3 hodiny.

Bola som už aj na pokračujúcom kurze, určite odporúčam!

Zuzana Colton

Numerokoučing

Ľubka kombinuje numerológiu s koučingom. Sedenie malo nesmierne prijemný priebeh. Ľubka ma jemne prevádzala temnotami mojej osobnosti. Odkryla mi, kde sa ukrýva moja sila, potenciál, ktorý naplno ešte nevyužívam.

Jemne a nenásilne ma naviedla na pre mňa optimálnu cestu, v súlade  cyklami môjho života. Upozornila ma, čo mi prinesie ďalšie obdobie a na čo sa sústrediť.

Vo všeobecnosti platí, že na takéto “čary” treba mat otvorenú myseľ. Množstvo faktov a dát, ktoré mi Ľubka ponúkla len prácou s mojim dátumom narodenia, umlčí aj skeptika.

Kto rád rastie a neustále hľadá nový priestor na rast ako ja, nájde pohľadenie na duši a vnútorný mier. Nepoznám Ľubkine čísla. Ale tuším, že presne na to tu pre nás je…

Lenka Gejdoš, HR Senior consultant, Executive search

Nordic Walking

Skvelá skúsenosť ❤️ Užila som si tých 9km a ani neviem ako to rýchlo ubehlo😀… Odporúčam všetkým čo sa potrebujú viac hýbať … 

Ľubka je skvelá sprievodkyňa 👌👌👌

 

Jaroslava Kmeťová

Numerokoučing

Numerokoučing bol jednoducho skvelý. Ľubica mi ozrejmila pozadie „mojich čísel“, vďaka čomu zapadli mnohé veci z minulosti do peknej skladačky. Potvrdila mi silné stránky a potenciál, na ktorých staviam pevné základy môjho biznisu. Ak hľadáte seba alebo svoje smerovanie, určite odporúčam.

Ľudmila Hoosová, Biznis mentorka a marketing konzultantka

www.ludmilahoosova.sk

Nordic Walking

Výborný kurz. Dobre som si zašportovala, oddýchla, zrelaxovala sa a aj niečo nové naučila. Oceňujem vysokú odbornosť lektorky. Ďakujem a rada sa ešte vrátim.

 Miroslava Dureje

Numerokoučing

Objednala som si numerologický koučing, aby som sa uistila, že moje silné stránky sú naozaj tie, ktoré na sebe vnímam. Posledné roky, najmä na MD som sa hľadala, čo by presne odpovedalo mne, čo by ma naozaj bavilo a napĺňalo. Po numerokoučingu som zistila o sebe oveľa viac, našla som svoje JA, ktoré sa rozvíja. Numerologický koučing je iný, je jednoduché nájsť si podľa znamenia, dátumu narodenia o sebe vlastnosti, ale Ľubka vám to poskladá celý puzzle s Vami. Povedie vás to a až by som povedala, že vám to celé dodá ZDRAVÉ SEBAVEDOMIE v podnikaní. Maximálne odporúčam na začiatku podnikania a i neskôr. Pretože sa neustále meníme a máme nové a nové skúsenosti, vedomosti, záujmy…
Ďakujem!

Aneta Babušová, koučka a strategický konzultant

www.linkedin.com/in/aneta-babu%C5%A1ov%

Nordic Walking

Ľubka je vynikajúca inštruktorka. Maximálne mi vyhovuje ako vedie kurz. Prispôsobila sa nášmu tempu a veľa sme sa naučili.
Dana Bezáková

Numerokoučing

Musím povedať, že dlho som nezažila tak zaujímavý rozhovor, v ktorom Ľubka spájala poznatky z numerológie a koučingu. Vie veci vysvetliť s ľahkosťou, zrozumiteľne, kedy človek nadobúda pocit, že všetko zrazu do seba zapadá. Čísla sú nám dané, a keď sú správne vysvetlené, vedia nám povedať o nás a našom smerovaní veľmi veľa.

Presne tento účel naše stretnutie určite splnilo a ja som odchádzala so zodpovedanými otázkami.

Ľubku odporúčam ako skvelého kouča s výbornými numerologickými znalosťami. Okrem toho je aj skvelá sprievodkyňa „Nordic Walking“ .

Martina Hudáková, HR Senior Partner

Numerokoučing

Ľubka sa mi v živote objavila pred niekoľkými rokmi.

Je to osoba, ktorá vás dobre smerovanými otázkami nenápadne posúva vpred a vlieva do vás neskutočnú energiu. Nielen svojim múdrym postojom, ale aj tým, že vás počúva. Výkladom – Numerokoučingom mi pomohla pochopiť súvislosti medzi dátumom narodenia a povahovými črtami. Tak mňa ako aj mojich blízkych.

Z Ľubky som cítila empatiu a snahu pomôcť pri akomkoľvek probléme. Vznikla medzi nami dôvera, ktorá je v tomto svete obrovským pozitívom. Stretnutie s Ľubkou odporúčam každému, kto sa snaží pochopiť seba samého a svoje smerovanie v živote.

Klaudia Solymos, módna návrhárka & podnikateľka

Nordic Walking

S kurzom som bola veľmi spokojná, príjemná atmosfére vďaka
lektorke, slnečné počasie a viac ako 10 000 krokov. Čo viac si môžeme priať. Veľké ďakujem.
Hana Hučková

Numerokoučing

Ďakujem Ti za Tvoj priateľský prístup, za otváranie nových obzorov a možností v oblasti spokojnej sebarealizácie 🙂 – tento pojem som práve vymyslela a znamená byť v súlade s tým, kto som, čo cítim a ako konám v “pracovnej” oblasti.

Za otázky, ktoré ma nútia (v dobrom) hľadať odpovede a odkrytie tajov mojich čísel.

Perfektne strávený čas, ktorý odporúčam každému, kto sa vie a chce posúvať v živote ďalej – do radosti a spokojnosti ❤️

Petronela Lakatošová, módna návrhárka & lektorka

Nordic Walking

Nordic walking s Ľubkou vrelo odporúčam, kurz bol veľmi pekne prepojený nielen chôdzou a správnym držaním tela ale aj  rozcvičkou a hrami.

Zdenka Krčmárová

Numerokoučing

Ďakujem pani Ľubka za objasnenie mojich čísel, ich význam a pre pochopenie môjho syna. Verím, že po vašej analýze a rozhovore už viem aký zvoliť prístup, aby sme sa jeden od druhého s láskou naučili čo potrebujeme. Ďakujem aj za objasnenie mojej situácie, môjho životného cyklu, aby som vedela na čo sa mám zamerať. 

Kamila Mondočková

Nordic Walking

Ľubka, ďakujem za super dopoludnie, bolo to fajn. Výborná technika pre nás, čo veľa sedíme a potrebujeme zapojiť chrbát…👍👍👌

Katarína Porubcová

Numerokoučing

Mala som svoje vnútorne pocity, vnútorný hlas, ktorý mi hovoril niečo, čo som už dlhšie cítila.

No pod vplyvom okolia som tie pocity v sebe potláčala a hlavne som o nich začala pochybovať. Že chyba je vo mne a tie pocity nie sú správne .

Ale čísla a tvoj výklad k ním, k mojej osobe, mi ukázali, že moje pocity sú správne a že toto som JA a iná nebudem. Že mám využiť tú svoju silu, ktorá je vo mne. Tá akčná žena, ktorá ale občas potrebuje aj čas pre seba, či istoty typické Kozorožcovi. Ďakujem

Lucia Krakovská, mamička na RD

Nordic Walking

Prvýkrát na Nordic Walking paličkách a určite nie poslednýkrát. Veľmi pekne ďakujem. Bolo to super.

Merita Mrvová

Numerokoučing

Pár hodinové stretnutie s Ľubkou bolo pre mňa ako rozhovor s dôvernou priateľkou. Sama zo seba som bola prekvapená, koľko o mne vie z mojich čísiel a koľko som jej ja povedala. Aj keď si rada určite veci nechávam len hlboko v sebe.
Nakoplo ma to k činom, ktorým som sa celý život bránila. Už po pár dňoch viem, že je to tak lepšie. Určite odporúčam.

Miroslava Strihová, obchodno-prevádzkový manager hotela

Numerokoučing

Chcela by som poďakovať pani Ľubke za veľmi príjemné stretnutie a som rada, že som ani nachvíľu nezaváhala a stretla sa s ňou. Jej konzultácia mi pomohla veci pochopiť a nakopnúť ma k novým výzvam.

Renáta Števová, Anesteziologická sestra