VAŠA CESTA NAHOR, ZAČÍNA TU…

Nemusíte padnúť na dno, aby ste našli seba a zmysel života.

Všetko začína u vás

Druhých zmeniť nedokážeme, seba áno.

Pomôžem Vám v bode, keď prešľapujete na mieste. Keď stojíte na križovatke a neviete sa rozhodnúť, ktorým smerom sa vydať.

 

S mojou podporou dostanete energiu na vyššiu úroveň, prebudíte svoju vnútornú silu a budete schopní rozvinúť svoj potenciálPotenciál, s ktorým dokážete vniesť ľahkosť, nadhľad a jednoduchosť do svojho života a vzťahov

 

Viac o mne

Ako vám môžem pomôcť?

Sebapoznanie

PORADENSTVO & KOUČING

Rozhodnite sa pre zmenu. Motivujem vás a pomôžem, aby ste ju dosiahli rýchlejšie. S použitím numerológie bez zbytočných krokov a tápania.

Sebapoznanie

KURZY A PRODUKTY

Vzdelávanie formou prednášok, interaktívnych workshopov (offline/online). Kurzy zamerané na osobný rast a rozvoj ľudského potenciálu. 

Sebapoznanie

ZADARMO PRE VÁS

Spoznajte aký osobnostný profil a potenciál sa vo vás ukrýva. A objavte svoje pravé ja.

SKUPINOVÉ A AKTUÁLNE

Babinec

(2. ročník)

uspech-prokrastinacia

Letná kreatívna univerzita pre dievčatá vo veku 7-10 rokov

10 – 14. júla 2023

REFERENCIE

S Ľubicou jsem měla dvě konzultace po 1,5 hodině. jedna se týkala mého podnikání a druhá vztahu s partnerem. Překvapil mě její milý a laskavý přístup a to, kolik toho o nás dokáží čísla odhalit. Byla jsem nadšená i spokojená zároveň. Všem, kteří chtějí dát svému životu nový směr, dozvědět se více informací o to, kam je život zavede určitě doporučuji.

Aneta

Numerokoučing bol jednoducho skvelý. Ľubica mi ozrejmila pozadie „mojich čísel“, vďaka čomu zapadli mnohé veci z minulosti do peknej skladačky. Potvrdila mi silné stránky a potenciál, na ktorých staviam pevné základy môjho biznisu. Ak hľadáte seba alebo svoje smerovanie, určite odporúčam.

Ľudmila

Ľubka úžasne prepája poznatky z numerológie a koučingu. Vie veci vysvetliť s ľahkosťou, zrozumiteľne, kedy človek nadobúda pocit, že všetko zrazu do seba zapadá.

Martina

Ďakujem pani Ľubka za objasnenie izolovaných čísel, ich význam a pre pochopenie môjho syna. Verím, že po vašej analýze a rozhovore už viem aký zvoliť prístup, aby sme sa jeden od druhého s láskou naučili čo potrebujeme. Ďakujem aj za objasnenie mojej situácie, môjho životného cyklu, aby som vedela na čo sa mám zamerať.

Kamila

Mala som svoje vnútorne pocity, vnútorný hlas, ktorý mi hovoril niečo, čo som už dlhšie cítila, no pod vplyvom okolia som tie pocity v sebe potláčala a hlavne som o nich začala pochybovať. Že chyba je vo mne a tie pocity nie sú správne . Ale čísla a tvoj výklad k ním, k mojej osobe, mi ukázali, že moje pocity sú správne a že toto som JA a iná nebudem. Že mám využiť tú svoju silu, ktorá je vo mne, ta akčná žena, ktorá ale občas potrebuje aj čas pre seba , či istoty typické Kozorožcovi. Ďakujem

Lucia

Chcete vedieť, aký osobnostný profil a potenciál sa vo Vás ukrýva?

Viac o tom sa dozviete tu.