Koučing & numerológia 

Dátum narodenia a znamenie má veľký vplyv na váš život.

 

Prečo vôbec takéto spojenie. Prečo nie iba koučing, alebo len numerológia. V živote má každý z vás určité poslanie. Ste tu preto, aby ste sa niečo naučili, aby ste niečo dokončili, čo ste v minulých životoch nestihli a zároveň ste tu preto, aby ste využili váš potenciál, ktorý vám bol daný. A to nám odhalí váš dátum narodenia a znamenie.

Potenciál, ktorý keď odhalíte, vám uľahčí cestu životom.

Sú 2 typy ľudí. Tí, ktorí kráčajú svojou cestou sebavedome poznajúc svoj potenciál a nie sú ničím obmedzovaní. No a potom je tu ten druhý typ ľudí, ktorí netušia, čo majú v živote robiť. Alebo aj tušia, ale z nejakého dôvodu tomu neveria. Prečo. Lebo bolo vychovávaní rodičmi, ktorí mali skôr direktívny spôsob výchovy namiesto podporujúcej výchovy. Čo to s takýmito ľuďmi neskôr urobí? Urobí z nich celkom (ne)samostatných jedincov, ktorí si plávajú životom a žijú v podstate život niekoho iného. Majú prácu, ktorá ich uživí, ale nenapĺňa. Majú rodinu, o ktorú sa príkladne starajú. A napriek tomuto všetkému stále pociťujú, že im v živote niečo chýba.

Niekde vo svojom vnútri cítia, že toto nie je tá cesta, po ktorej by mali kráčať. Ale aká je tá cesta, po ktorej by mali ísť?

Túto cestu vám pomôžem odhaliť ja a to pomocou koučingu s prímesou numerológie. To v aký deň ste sa narodili, vypovedá veľa o vašom charaktere, o vašom potenciály, o vašej životnej ceste. Niekedy vám postačí malá informácia k tomu, aby ste si začali dávať skladačku dokopy. Ako keby sa vám jemne pootvorili dvere, ktoré boli dovtedy zavreté. Zrazu sa vám otvoria nové možnosti, ktoré ste predtým nevideli, alebo nechceli vidieť. Zrazu vám život začne dávať zmysel. A o tomto to je. Aby ste nežili život niekoho iného, ale ten váš. Aby ste vyťažili z neho to najlepšie, čo vo vás je.

Neostaneme len pri odhaľovaní vašej cesty. Pretože to by bolo málo. My potrebujeme, aby ste reálne urobili krok k tej vašej životnej zmene. Obnáša to zmeny, ktoré potrebujete zaviesť do svojho života. Pomaličky krok po kroku budete zaraďovať jednotlivé kroky, aby ste boli presne tam, kde potrebujete a túžite byť.

O tom je to spojenie koučingu s numerológiou. Začneme najprv tým, že odhalíme to skryté (silné ale aj slabé stránky, životná cesta, vaša osobnosť), čo leží vo vás. Ako keby sme šúpali cibuľu. Vrstvu po vrstve. A keď budete takto pekne ošúpaný, môžeme sa venovať téme, ktorá vás v živote „ťaží“.

Môžeme sa spoločne pozrieť na rôzne témy. Ako sú napríklad otázky typu:

  • Čo máte robiť?
  • Aké sú vaše silné stránky?
  • Ako ich môžete použiť?
  • Neviete kde máte začať?
  • Neviete kedy začať?
  • Prečo bývate často chorá?
  • Prečo váš vzťah nefunguje?
  • Prečo vás deti nepočúvajú?
  • Prečo si neveríte a mnoho ďalších…

Deň narodenia a znamenie je váš odtlačok a mapa, ktorá vás vedie životom. Preto ak máte tú možnosť urobiť pre seba maximum, ak máte tú možnosť pracovať na sebe, urobte to. Pretože nikto iný to za vás nespraví.

Vy ste strojcom vášho života.

Spoznajte seba a odhaľte svoju životnú mapu, s ktorou môžete vykročiť k zmene.

Ste rodený vodca, alebo človek, ktorý potrebuje v živote harmóniu? Viac vám o tom prezradí vaše osudové číslo.

 

UROB PRVÝ KROK….KROK KU SVOJEJ ZMENE