Letný špeciál – 1. časť

(Malé tipy ako byť zdravý a šťastný aj počas letných prázdnin)

 

Dnešná téma: ATOPICKÝ EKZÉM

Téma, ktorej sa venujem v osobnom aj pracovnom živote. Pozorujem, skúmam, reagujem, prijímam. Využívam na to svojich blízkych, ktorí sú mojimi najlepšími učiteľmi.

LETNÝ ŠPECIÁL, ktorý som si pre vás pripravila, bude zahŕňať témy spojené so zdravím. Budem sa na ZDRAVIE pozerať z trochu iného uhla pohľadu. A to cez čísla. Čísla (dátum narodenia) je náš odtlačok, ktorý sme dostali pri narodení. Je to náš „poklad“, kľúč k uzdraveniu a pochopeniu života. A počas leta sa s vami veľmi rada podelím o osobné (praktické), ale aj teoretické skúsenosti (tipy na knihy).

💡TEÓRIA:

Ľudia, ktorí potláčajú seba a svoje potreby. Emócie, ktoré sa potrebujú naučiť spracovať, aby ich nesmerovali smerom do vnútra, ale naučili sa ich pomenovať, vyjadriť.

Kto je náchylnejší na ekzém:

  • Ľudia, ktorí majú v dátume narodenia 2.
  • Dvojka = emócie, ktoré sa potrebujú naučiť spracovať. Hovorí o dualite a spolupráci. T.j. ak sa človek necíti byť prijatý, pochopený druhou stranou, cíti pocit nepohody v tele. Namiesto toho, aby popísal čo ho trápi, je ticho. Čim viac dvojok v dátume (napr. dnešné deti narodené po 2000, tým je človek citlivejší).
  • Koža najväčší orgán v tele – pokrýva 70% nášho tela a odzrkadľuje to, čo sa deje vo vnútri človeka.

 

️🎯 Čo robiť:
  • Ak je to váš prípad alebo prípad vašich blízkych, treba sa pozrieť na okolie v ktorom vyrastali, vyrastajú.
  • Treba sa pozrieť na stres v ich živote. Má či nemá? Ak áno, koľko? A pracovať na jeho odstránení. Krok za krokom.

 

📗 KNIHA TIP:

 

👂📻PODCAST Uhol pohľadu:

 

ZÁVER: Začnite od seba. Okolie je síce spúšťačom, ale vy ste tí, ktorí máte život vo svojich v rukách.

Vždy máte možnosť voľby. Aby ste mohli urobiť ľahšie zmenu v živote, ponúkam vám praktický 3 krokový návod ako na to:

Ako vám môžem pomôcť ja?

Prostredníctvom poradenstva/mentoringu, pri ktorom používam numerológiu zisťujem cez váš dátum narodenia poslanie, vašu životnú cestu, silné stránky. Oblasti, ktoré vám pomôžu pri smerovaní v živote, v partnerstve, alebo aj podnikaní. Zároveň sa pozriem na životné obdobie (tzv. ročnú vibráciu), ktorým prechádzate, pretože má veľký vplyv na to, ako sa cítite. Pozrieme sa spoločne aj na lekcie, ktorými prechádzate a pochopíte prečo sa vám dejú veci, ktoré sa vám dejú. Po teórii nasledujú praktické kroky, ktoré si spoločne zadefinujeme.