Letný špeciál – 3. časť

(Malé tipy ako byť zdravý a šťastný aj počas letných prázdnin)

 

LETNÝ ŠPECIÁL, ktorý som si pre vás pripravila, zahŕňa témy spojené so zdravím. Pozerám sa na ZDRAVIE z trochu iného uhla pohľadu. A to cez čísla. Čísla (dátum narodenia) je náš odtlačok, ktorý sme dostali pri narodení. Je to náš „poklad“, kľúč k UZDRAVENIU a POCHOPENIU života.

Počas leta sa s vami delím o praktické (osobné), ale aj teoretické skúsenosti (tipy na knihy). K prvej časti letného špeciálu sa dostanete tu.

Dnešná téma: STRACH
💡TEÓRIA:

Emócia, ktorá nás chráni predtým, aby sme sa nedostali do problémov. Ale zároveň aj iracionálny stav mysle, ktorý nám bráni pohnúť sa vpred. A to len preto, pretože sme niečo podobné zažili v minulosti. Bojíme sa, aby sme neprežívali podobný stav opäť. Zároveň je tu strach z budúcnosti, ktorý je častokrát „zbytočný“. To čo sa stane, môžeme ovplyvniť svojím správaním v prítomnosti.

Kto sú tí ľudia, ktorí sú náchylnejší na obavy a strach:

  • Ľudia, ktorí majú v dátume narodenia fyzické číslo 4 a duchovné číslo 2.
  • Strach z materiálneho nedostatku (nebudem mať dosť). Strach, ktorý mi bráni byť bez práce, pretože potrebujem mať stále pocit, že mám (ľudia, ktorí nebudú LEN TAK na úrade práce).
  • Strach, že nie som dosť dobrý. Zavďačujem sa druhým až na úkor svojich síl. Prepracovanie. 
  • Strach, že nebudem pochopený. Viem čo je správne, ale žial nemám vplyv to zmeniť (nasleduje hnev, frustrácia).
  • Pozitíva: bankári, obchodníci to je niečo pre vás. Mať ľudí v tíme so 4, vám prinesie stabilitu, ale aj materiálne bezpečie :).
️🎯 Čo robiť:
  • 99% situácií, ktorých sa obávame, sa nestane.
  • Poraďte sa s niekým, ktorý je nezainteresovaný a môže vám pomôcť získať nadhľad.
  • Zamyslite sa, kedy ste zažili podobnú situáciu a ako to dopadlo. 

 

📗 KNIHA TIP:

 

📝 BLOG:

Článok: Ako nájsť zmysel života https://www.lubicafarkasova.sk/ako-najst-zmysel-zivota/- článok, ktorý hovorí o čase, kedy som mala -násť. Ako som vnímala ľudí a okolie z pozície introverta. A čo mi pomáhalo k tomu, aby som sa priblížila k ľuďom.

ZÁVER: Začnite od seba. Okolie je síce spúšťačom, ale vy ste tí, ktorí máte život vo svojich v rukách.

Vždy máte možnosť voľby. Aby ste mohli urobiť ľahšie zmenu v živote, ponúkam vám praktický 3 krokový návod ako na to:

Ako vám môžem pomôcť ja?

Prostredníctvom poradenstva/mentoringu, pri ktorom používam numerológiu zisťujem cez váš dátum narodenia poslanie, vašu životnú cestu, silné stránky. Oblasti, ktoré vám pomôžu pri smerovaní v živote, v partnerstve, alebo aj podnikaní. Zároveň sa pozriem na životné obdobie (tzv. ročnú vibráciu), ktorým prechádzate, pretože má veľký vplyv na to, ako sa cítite. Pozrieme sa spoločne aj na lekcie, ktorými prechádzate a pochopíte prečo sa vám dejú veci, ktoré sa vám dejú. Po teórii nasledujú praktické kroky, ktoré si spoločne zadefinujeme.