Letný špeciál – 5. časť

(Malé tipy ako byť zdravý a šťastný aj počas letných prázdnin)

 

LETNÝ ŠPECIÁL, ktorý som si pre vás pripravila, zahŕňa témy spojené so zdravím. Pozerám sa na ZDRAVIE z trochu iného uhla pohľadu. A to cez čísla. Čísla – dátum narodenia je náš odtlačok, ktorý sme dostali pri narodení. Je to náš „poklad“, kľúč k UZDRAVENIU a POCHOPENIU života.  

Počas leta sa s vami delím o praktické (osobné), ale aj teoretické skúsenosti (tipy na knihy). K ostatným častiam letného špeciálu sa dostanete tu:

Dnešná téma: HOJNOSŤ vs CELÉ TELO
💡TEÓRIA:

Hojnosť, ktorá sa týka peňazí, zdravia, ale aj osobnej sily. Raz tu je a inokedy nie. Raz môžete mať všetko a inokedy nič. Všetko záleží od prístupu k životu. 

Kto sú tí ľudia, ktorých sa to týka viac:

  • Ľudia, ktorí majú v dátume narodenia číslo 8.
  • Majú potenciál byť lídri a organizátori.
  • Disponujú obrovskou energiou, ktorú potrebujú usmerniť, aby sa neobrátila proti nim (zhoršené trávenie, bolesť hlavy, závislosti).
  • Učia sa narábať s osobnou mocou, ktorú by mohli zneužiť v neprospech druhých (alergie).
️🎯 Čo robiť:
  • Robiť veci preto, že chcete a nie preto, že potrebujete uznanie. 
  • Naučiť sa delegovať. Podeliť sa o to, čoho máte najviac. Napr. Máte veľa voľného času? Ok, venujte svoju pozornosť niekomu kto ju potrebuje).
  • Naučiť sa počúvať intuíciu a nespoliehať sa len na svoju myseľ. 
  • Každý deň urobte krok ku svojmu zdraviu (mentálne – 1 afirmácia denne, fyzicky – prechádzka, psychicky – odpojte sa od sociálnych sietí, mobilu).

 

📗 KNIHA TIP:

 

📝 BLOG:
  • Článok: Zdravie, jedlo a psychiky – rozhovor s Mudr. Adriánou Ilavskou, PhD., MBA, MPH, (diabetologičkou) s ktorou rozoberáme tému výživy a vplyvu jedla na zdravie.

ZÁVER: Začnite od seba. Okolie je síce spúšťačom, ale vy ste tí, ktorí máte život vo svojich v rukách.

Vždy máte možnosť voľby. Aby ste mohli urobiť ľahšie zmenu v živote, ponúkam vám praktický 3 krokový návod ako na to:

Ako vám môžem pomôcť ja?

Prostredníctvom poradenstva/mentoringu, pri ktorom používam numerológiu zisťujem cez váš dátum narodenia poslanie, vašu životnú cestu, silné stránky. Oblasti, ktoré vám pomôžu pri smerovaní v živote, v partnerstve, alebo aj podnikaní. Zároveň sa pozriem na životné obdobie (tzv. ročnú vibráciu), ktorým prechádzate, pretože má veľký vplyv na to, ako sa cítite. Pozrieme sa spoločne aj na lekcie, ktorými prechádzate a pochopíte prečo sa vám dejú veci, ktoré sa vám dejú. Po teórii nasledujú praktické kroky, ktoré si spoločne zadefinujeme.