2022 z pohľadu numerológie

Predpoveď na rok 2022

Po roku 2021, ktorý bol plný nečakaných, nevyžiadaných lekcií a životných skúšok, prichádza rok harmónie. Je to rok, ktorý bude zameraný na rodinu, vzťahy, ale aj na nežnejšie pohlavie a to ženy. Je to rok plný lásky, v ktorom budete mať potrebu sa o niekoho starať. Starať sa o svojich blízkych viac, ako inokedy predtým. Ako? Budete môcť skrášľovať vaše príbytky a poskytovať rodine zázemie. Urobíte dobre, ak sa zameriate na vytváranie domova, pohody, ktorá môže vládnuť vo vašich príbytkoch. Ženy majú ten správny cit a vedia zútulniť príbytok a dať skriňu na správne miesto, aby ladila s energiou bývajúcich a miestnosti :).  A muži? Tí sú tu pre to, aby nám ten domov mohli zabezpečiť.

Ako môžete dosiahnuť potrebnú harmóniu vo vzťahoch? Nastolením rovnováhy. Ak príliš dávate, ale zabúdate prijímať, rovnováha je narušená. Veľakrát ženy idú na pokraj svojich síl a doplácajú na to zdravím. Prečo? Pretože sa snažia zavďačiť každému. Nevedia si ustrážiť svoje hranice a povedať nie. Prečo? Lebo majú strach z odmietnutia. Strach, že nebudú prijaté, akceptované a milované. Tento rok bude o nájdení tej správnej rovnováhy v živote.

Ako teda získať potrebnú rovnováhu v živote? Jedine tak, že si ju sama doprajete. Tento rok praje aj kráse a starostlivosti o telo. Túžite si dopriať masáž, alebo kozmetiku? Ale stále sa „vyhovárate“, že nemáte čas? Zmeňte to. Doprajte si ju. Urobte si fixný termín v kalendári a choďte. Telo máte len jedno. Ak niečo skutočne chcete, urobíte všetko preto, aby ste to dostali.

Nehovoriac o tom, že tento rok budete mať dostatok energie na potrebnú akciu.

Keď sa budete v tomto roku rozhodovať, aké činy urobiť, dajte na svoju intuíciu a empatiu. Ak máte zvláštny pocit v bruchu a cítite, že toto nie je pre vás ten vhodný projekt, zvážte to. Nerobte veci unáhlene a budujte ich postupne. Aby ste mali pevné základy, na ktorých môžete stavať.

Toto bol všeobecný výklad na rok 2022.

 

To akým smerom sa bude vyvíjať rok 2022 pre vás, záleží od vašej vízie a prianí. Záleží od vášho smerovania. Nasmerujte svoju energiu správnym smerom a dovoľte si spoznať samú seba lepšie >>>

 

Môžete ísť rovnakým smerom ako doteraz, nasledovať všeobecné pravidlá a žiť deň po dni. Alebo môžete zobrať život do vašich rúk a zistiť čo naozaj v živote chcete. Čo je to, čo vás urobí šťastnou a naplnenou. Vždy máte na výber a možnosť voľby. Môžete kráčať sama, alebo si nájdete odborníčku, ktorá vás týmto procesom, prevedie. Ako zvykla moja bývala kolegyňa hovoriť: „Na každú dieru, sa nájde záplata“ :).