Letný špeciál – 8. časť

(Malé tipy ako byť zdravý a šťastný aj počas letných prázdnin)

 

LETNÝ ŠPECIÁL, ktorý som si pre vás pripravila, zahŕňa témy spojené so zdravím. Pozerám sa na ZDRAVIE z trochu iného uhla pohľadu. A to cez čísla. Čísla – dátum narodenia je náš odtlačok, ktorý sme dostali pri narodení. Je to náš „poklad“, kľúč k UZDRAVENIU a POCHOPENIU života.  

Počas leta sa s vami delím o praktické (osobné), ale aj teoretické skúsenosti (tipy na knihy). K ostatným častiam letného špeciálu sa dostanete tu.

 

Dnešná téma: ÚZKOSŤ a NIE SOM DOSŤ DOBRÝ/Á

💡 TEÓRIA:

Zrýchlený tep srdca, potiace sa ruky, preglgnutie na prázdno. Pomaly vysychá v ústach a vy neviete čo ďalej, alebo ako zareagovať. Pocit, že sa na vás všetko valí a vy nevidíte to svetielko na konci tunela. Pocit ako by vás strčili do izby bez okna alebo dverí. Beznádejnosť.

 

Ktorých ľudí sa to týka viac:

  • Ľudia, ktorí majú v dátume narodenia číslo 1.
  • Osoby, ktoré lietajú z pozície alfa samca až po sediace klbko nešťastia (závislosť na sladkom).
  • Osoby, ktorých vízie sú hodné Nobelovej ceny.
  • Osoby urečnené, alebo mĺkve.
  • Osoby, ktorých udržuje pri živote tvorba, ťah na bránku a vedenie.
  • Osoby, ktoré sa majú naučiť robiť to, čo milujú a nie čo si myslia, že by mali (bolesť chrbta, nervozita).

 

🎯 Čo robiť:

  • Pracovať na svojej sebadôvere. Aby ste  nešli cez ego (jááá jááá jáá jenom jáá), ale cez zdravé sebavedomie hodné povšimnutia .
  • Prijmite autority vo vašom živote. To, že nesúhlasíte s nimi je jedna vec. Ale úcta, rešpekt je druhá.
  • Vypúšťajte ventil postupne. T.j. ak vás niečo trápi, komunikujte – nehrajte sa na partizána, ktorému neskôr ustrelí dekel.

 

📗 KNIHA TIP:

Sila prítomného okamihu od Eckhart Tolle – asi netreba osobitne predstavovať túto knihu, ktorá je jedna z TOP na ceste osobného rastu. https://www.martinus.sk/?uItem=80987

📝 BLOG:

Viac o čísle 1 si môžete prečítať aj tu: aké sú jeho výzvy a lekcie. A čo môže 5-ťka robiť, aby žila slobodne a bezpečne.

 

ZÁVER: Začnite od seba. Okolie je síce spúšťačom, ale vy ste tí, ktorí máte život vo svojich v rukách.

Vždy máte možnosť voľby. Aby ste mohli urobiť ľahšie zmenu v živote, ponúkam vám praktický 3 krokový návod ako na to:

Ako vám môžem pomôcť ja?

Prostredníctvom poradenstva/mentoringu, pri ktorom používam numerológiu zisťujem cez váš dátum narodenia poslanie, vašu životnú cestu, silné stránky. Oblasti, ktoré vám pomôžu pri smerovaní v živote, v partnerstve, alebo aj podnikaní. Zároveň sa pozriem na životné obdobie (tzv. ročnú vibráciu), ktorým prechádzate, pretože má veľký vplyv na to, ako sa cítite. Pozrieme sa spoločne aj na lekcie, ktorými prechádzate a pochopíte prečo sa vám dejú veci, ktoré sa vám dejú. Po teórii nasledujú praktické kroky, ktoré si spoločne zadefinujeme.